favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 18 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

20 Kişi

Öğrenci Yaş Grubu:

16+

Hakkında Genel Bilgi

2006’da kurulmuş olan INTO Amerika, İngiltere, Çin, İrlanda ve İskoçya gibi ülkelerde çeşitli üniversiteler ile partnerlik kurarak öğrencilerin dil gelişiminin yanında üniversiteye hazırlanmasına da yardımcı olan bir kuruluştur. Dil eğitimi alırken hem kültür hem sosyal hem de akademik anlamda öğrencilerin gelişimini sağlayan INTO sağladığı imkanlar doğrultusunda da öğrenciler tarafından dikkat çeken bir dil okulu olma özelliği taşımaktadır.

INTO verdiği eğitim doğrultusunda haftalık 20 saat, 21 saat ve 27 saat olacak şekilde eğitimler vermektedir.

INTO Fort Collins, Colorado

Colorado State Üniversitesinin bünyesinde bulunan INTO öğrencilerin üniversite kampüsü içerisinde aldıkları eğitim dışında sosyal aktivitelere katılabilmeleri öğrencilerin hem okul içerisinde hem de kampüs içerisinde kendilerini geliştirebilecekleri birçok alan sunmaktadır. Şehir merkezine yakın olması ve kampüs etrafındaki kafe, restoran ve marketler sayesinde öğrencilerin kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ortamlara yürüyerek gidebilmelerini sağlamaktadır.

Kampüsün sahip olduğu shuttlelar sayesinde INTO’da dil eğitimi alan öğrenciler ücretsiz şekilde otobüsleri kullanabilmektedir.

Sağladıkları

  • Ücretsiz WIFI
  • İnteraktif Tahta
  • Bilgisayar Odası
  • Öğrenci Salonu

favicon Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İngilizce hazırlık
  • Akademik İngilizce

favicon Sosyal Aktiviteler

  • Müze ve Galeri turları
  • Şehir turları

favicon Konaklama

Dil eğitimi için gelmiş olan öğrencilere konaklama olarak 3 farklı alternatif sunulmaktadır, aile yanında kalma, residence ve öğrenci evleri. Ülkenin kültürünü öğrenmek isteyen öğrenciler için aile yanında kalma olanağı en avantajlı ve en uygun olanıdır. Residencelar ise daha çok kültürlü bir ortamda dil eğitimi almak isteyen kişiler için tercih edilmektedir. Öğrenci evleri de diğerlerinden farklı olarak daha kişisel alanını korumak isteyen kişiler için tercih edilmektedir. Bununla birlikte masraflar da arttığı için öğrenci evlerinin maliyeti biraz daha farzla olabilmektedir.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN