favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi

Sınıf Mevcudu:

14 Kişi

Öğrenci Yaş Grubu:

16+

INTO Hakkında Genel Bilgi

INTO Dil Okulları birçok ülkede, üniversitelerin içerisinde verdikleri dil eğitimleri ile öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ülkede eğitim alırken aynı zamanda programlarını akademik olarak ilerletmelerine destek olmayı hedeflemektedir. Öğrenciler dil eğitimlerini alırken aynı zamanda üniversitenin kampüs imkanlarından yararlanabilir, sosyal aktivitelere katılabilirler. Üniversitede dilini geliştirip, üniversitede programlarını devam ettirmek isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmelidir.

INTO’nun dil eğitimleri belirli başlangıç tarihlerinde başlamaktadır.

Cheltenham

İngiltere’nin güney batısında bulunan Cheltenham, Londra’dan tren ile 2 saat mesafededir ve çevresinde ziyaret edilebilecek birçok yer bulunmaktadır. Öğrenciler Genel İngilizce kurslarını çok sayıda dükkan, restoran, bar ve kafe bulunan Park Kampüs’ünde almaktadırlar ve kampüs kasaba merkezinden sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Sağladıkları

  • Kaliteli bir akademik dil eğitimi
  • Kampüs ortamında eğitim alma şansı

favicon Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İngilizce hazırlık
  • Akademik İngilizce

favicon Sosyal Aktiviteler

  • Etkinlikler her hafta değişmektedir

favicon Konaklama

Dil eğitimi için gelmiş olan öğrencilere konaklama olarak aile yanı ve yurt sunulmaktadır. Glasgow’da bir ailenin yanında kalarak kültürlerini tanıma şansı yakalayabilir, yurtta kalarak birçok ülkeden gelmiş öğrenciler ile sosyalleşme şansı bulabilirsiniz.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN