Avustralya’da Lise Eğitimi

Avustralya’da uluslararası bir öğrenci olarak, ülkenin meşhur olduğu gerçek Avustralyalı yaşam tarzını deneyimleyebilirsiniz. Tüm yıl boyunca parıldayan güneş, harika plajlar, dost canlısı şehirler ve heyecan verici sporlarla, ülkenin neden dünyanın her yerinden değişim öğrencilerini çektiğini anlamak kolaydır.

Edumap ile Avustralya’daki lise hayatını tam istediğiniz gibi deneyimleme şansına sahip olursunuz.

Kültürel değişim yapmak isteyen öğrenciler Klasik Lise programımızı seçebilirler. Avustralya’da tam bir lise veya bölgede akademik bir lise deneyimi isteyen uluslararası öğrenciler; seçkin bir özel veya yatılı okul ya da bir SELECT Lisesi seçebilir.  

New South Wales veya Queensland gibi popüler eyaletlerdeki okullar ile hem boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirip hem mükemmel bir eğitim alabilirsiniz. Yaşam standardı zirvede, insanların arkadaş canlısı olduğu ülkede büyüleyici bir Avustralya kültürü yakalayabilirsiniz.

Avusturalya’da ‘Klasik Lise’ eğitimi sunulmaktadır. Klasik Lise, çoğu öğrencinin seçtiği geleneksel lise programıdır. Bu, gerçek bir değişim deneyimi isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Sizi Avustralya’da özenle seçilmiş bir ev sahibi aile ve liseyle eşleştiriyoruz. Hareketli büyük bir şehre, büyüleyici bir sahil kasabasına veya doğaya yakın kırsal alana yerleştirilebilirsiniz.

Avustralyalı bir Ev Sahibi Aileyle Kalmak

Avustralya’daki değişim programlarımızdan hangisini seçerseniz seçin, Avustralyalı ev sahibi ailenin yanında kalacaksınız. Ev sahibi aileniz size Avustralya kültürü hakkında yakın bir fikir verecektir.

Ailelerimizin bazıları şehirde ya da kırsalda yaşıyor, diğerleri sahilde, bazılarının çocukları var, bazılarının yok ancak hepsinin ortak yanı, sizi evlerine ve Avustralyalı yaşamlarına davet etmekten heyecan duymalarıdır.

Avustralya’da lise eğitimi hakkında tecrübeli danışmanlarımızdan destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EduMap Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Kariyer Merkezi olarak biz size nasıl destek olabiliriz?

Program süresince ve sonrasında öğrencimiz ve ailesi ile iletişimimizi koparmıyor, desteğimize devam ediyoruz. Yurtdışında bulunulan süre boyunca ulaşılabileceği irtibat telefonlarını veriyoruz. Yurt dışındaki ofis ve temsilciliklerimizle de her zaman yanında oluyoruz. Lise programımızda öğrencilerimizi temsilcilerimiz düzenli olarak aramaktadır ve her ülke de lise için danışmanımız bulunmaktadır

EDUMAP olarak anlaşmalı olduğumuz tüm Lise, Universite, Master, Pre-Master, College, Dil Okulu, Yaz Okulu, Academic yaz okulu, Pathway, Oxbridge, Foundation, A level, GCSE, IB, İnternational year one, programlarının tümünde ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 

[learn_press_profile]