Danimarka’da Lise Eğitimi

Danimarka’yı değişim öğrencisi olarak keşfetmek gerçekten eşsiz bir deneyim. Ayrıca dünyanın en eski krallıklarından biri olan karakteristik ve büyüleyici küçük bir ülkeyi tanıma fırsatı bulacaksınız.

Danimarka’da yaşam eğlenceli ve rahattır ve ülke defalarca dünyanın en mutlu ülkelerinden biri olmaya aday gösterildi. Yaşam standardı yüksektir ve burada harika okullar, ulaşım ve ilginç kültür gibi hoş bir değişim deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

Bisikletler arasında bir hayat, minimalist tasarım ve lezzetli Wienerbrødis sizi bekliyor. Dil becerilerinizi Danca olarak geliştirin ve bir değişim öğrencisi olarak hygge yaşam tarzı hakkında gerçek bir fikir edinin.

Klasik Lise, çoğu öğrencinin seçtiği geleneksel lise programıdır. Bu, gerçek bir değişim deneyimini özleyen sizler için mükemmel bir seçimdir. Sizi, seçtiğiniz ülkedeki özenle seçilmiş bir aile ve lise ile eşleştiriyoruz. Hareketli büyük bir şehre, büyüleyici bir sahil kasabasına veya doğaya yakın kırsal alana yerleştirilebilirsiniz. Bu, açık fikirli ve yeni şeyler denemekten heyecan duyan sizin için harika bir programdır.

Danimarkalı bir ev sahibi ailenin yanında kalarak, Danimarka’daki kültür ve günlük yaşam hakkında gerçek bir fikir edineceksiniz. Sevecen bir aileyi tanımanın yanı sıra dil becerilerinizi her gün uygulama şansı elde edeceksiniz. Aile yanı konaklama, Danimarka toplumunu yakından tanımanın en iyi yoludur.

Anlaşmalı okullarımızdaki ev sahibi ailelerimiz Danimarka’nın her yerinde yaşıyor ve sizi evlerinde ağırlamayı ve size günlük yaşamlarını göstermeyi dört gözle bekliyorlar. Tipik bir Danimarka ailesi, bir veya iki çocuklu ve çekirdek ailedir bu durum değişkenlik gösterebilir. Ortak noktaları, hepsinin dost canlısı olmaları ve kültürel alışverişe gerçekten ilgi duymalarıdır.

Danimarka’da lise eğitimi hakkında tecrübeli danışmanlarımızdan destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EduMap Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Kariyer Merkezi olarak biz size nasıl destek olabiliriz?

Program süresince ve sonrasında öğrencimiz ve ailesi ile iletişimimizi koparmıyor, desteğimize devam ediyoruz. Yurtdışında bulunulan süre boyunca ulaşılabileceği irtibat telefonlarını veriyoruz. Yurt dışındaki ofis ve temsilciliklerimizle de her zaman yanında oluyoruz. Lise programımızda öğrencilerimizi temsilcilerimiz düzenli olarak aramaktadır ve her ülke de lise için danışmanımız bulunmaktadır

EDUMAP olarak anlaşmalı olduğumuz tüm Lise, Universite, Master, Pre-Master, College, Dil Okulu, Yaz Okulu, Academic yaz okulu, Pathway, Oxbridge, Foundation, A level, GCSE, IB, İnternational year one, programlarının tümünde ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 

 

 

 

[learn_press_profile]