Finlandiya’da Lise Eğitimi

Finlandiya, güzel ve karlı bir ülke ve dünyanın en kuzey ülkelerinden biridir. Büyüleyici doğası, gece yarısı güneşi ve diğer birçok şeyin yanı sıra karakteristik dili ile bilinir.

Lise değişiminizi Finlandiya’nın gizli mücevherlerinde geçirmek, eşsiz bir değişim deneyimi isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Dört ayrı mevsimi, harika bir eğitim sistemi ve dost canlısı insanlarıyla Noel Baba diyarında eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim sizi bekliyor.

Klasik Lise, çoğu öğrencinin seçtiği geleneksel lise programıdır. Bu, gerçek bir değişim deneyimini özleyen sizler için mükemmel bir seçimdir. Sizi, seçtiğiniz ülkedeki özenle seçilmiş bir aile ve lise ile eşleştiriyoruz. Hareketli büyük bir şehre, büyüleyici bir sahil kasabasına veya doğaya yakın kırsal alana yerleştirilebilirsiniz. Bu, açık fikirli ve yeni şeyler denemekten heyecan duyan sizin için harika bir programdır.

Finlandiyalı bir ev sahibi ailenin yanında kalarak, hem ülkedeki günlük yaşam hem de gelenekler ve tatiller hakkında gerçek bir fikir edineceksiniz.

Her gün ev sahibi ailenizle birlikte Fince becerilerinizi uygulama fırsatına sahip olacaksınız. Bazı durumlarda, İsveççe becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. İsveççe, Finlandiya’da resmi bir dildir ve burada nüfusun yaklaşık% 5’i dili akıcı bir şekilde konuşmaktadır. Finlandiya’da bir değişim öğrencisi olarak amacınız Fince öğrenmektir, ancak şansınız olursa, sadece eğlenmek için bazı yararlı İsveççe cümleleri öğrenme fırsatını da değerlendirin.

Gelecekteki ev sahibi aileniz büyük Helsinki ve Tampere kasabalarında veya yakınında, kuzeyde karlı Lapland’da veya antik Turku ve Savonlinna kasabalarında yaşayabilir. Nerede yaşıyor ve öğreniyor olursanız olun, büyüleyici ülkede kesinlikle eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Finlandiya’da lise eğitimi hakkında tecrübeli danışmanlarımızdan destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EduMap Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Kariyer Merkezi olarak biz size nasıl destek olabiliriz?

Program süresince ve sonrasında öğrencimiz ve ailesi ile iletişimimizi koparmıyor, desteğimize devam ediyoruz. Yurtdışında bulunulan süre boyunca ulaşılabileceği irtibat telefonlarını veriyoruz. Yurt dışındaki ofis ve temsilciliklerimizle de her zaman yanında oluyoruz. Lise programımızda öğrencilerimizi temsilcilerimiz düzenli olarak aramaktadır ve her ülke de lise için danışmanımız bulunmaktadır

EDUMAP olarak anlaşmalı olduğumuz tüm Lise, Universite, Master, Pre-Master, College, Dil Okulu, Yaz Okulu, Academic yaz okulu, Pathway, Oxbridge, Foundation, A level, GCSE, IB, İnternational year one, programlarının tümünde ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. 

[learn_press_profile]