favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi

Öğrenci Yaş Grubu:

18+

Ability English Children Services Education-Melbourne

15 yıldır dil eğitimi sektöründe bulunan Ability English öğrenciler için daha sonrasında sertifika programlarını da bünyesine kattı. Avustralya’nın Sidney ve Melbourne şehirlerinde hizmet veren Ability English Children Services Education ile çocuk gelişimine önem vermektedir.

Ability English CSE Melbourne’da eğitim gören öğrenciler Avustralya’nın en güzel ve en yaşanılabilir şehirlerinden bir tanesinde eğitim alırken aynı zamanda şehrin güzelliklerine yakın olması sayesinde ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği bir alana sahiptir.

Ability English CSE’de eğitim süreleri 39 hafta ile 104 haftadır. Sertifika programı dahilinde olan öğrenciler için bunun 22 haftası eğitim merkezlerinde ve 8 haftası iş yerinde olacak şekilde gerçekleşmektedir. Diploma programına katılan öğrenciler için ise bu 63 hafta teorik 12 hafta pratik şeklindedir. Bu sayede öğrenciler hem teorik eğitim alırken hem de pratik yaparak teorik derslerini pekiştirme imkanı bulabilmektedir.

Sertifika veya diploma eğitimini bitiren kişiler sonrasında okulun anlaşmalı olduğu okullara geçiş yaparak orada üniversite eğitimi alabilmektedir.

Sağladıkları

 • Modern sınıf ve ekipmanlar
 • Ücretsiz Wifi
 • Öğrenci alanı
 • Bilgisayar Odası
 • Mutfak
 • Ücretsiz Çay ve Kahve

favicon Sunulan Programlar

 • Erken Dönem Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Sertifika Programı 3
 • Erken Dönem Çocukluk Eğitimi ve Bakımı Diploma Programı

favicon Programlara Katılım Şartları

Ability English CSE merkezlerinde eğitim almak isteyen öğrencilerin IELTS’den minimumda 5.5 puan alması gerekmektedir. Aynı zamanda eğitim alacak olan öğrencilerin Avustralya’da 12 yıla tekabül eden eğitim yılını bitirmiş olması beklenmektedir.

İngilizcesi yetersiz olan öğrenciler Ability English’de gerekli seviyeye gelene kadar eğitim alarak sonrasında bu bölüme geçebilmektedir.

favicon Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin seçtikleri dönemlere göre etkinlikler farklılık göstermektedir.

favicon Konaklama

Avustralya’da eğitim alan öğrenciler eğitim süreçleri boyunca çeşitli konaklama imkânlarından yararlanabilmektedir. Bunlardan bir tanesi ve en çok tercih edilen opsiyon olarak aile yanında kalmadır. Aile yanında kalmak öğrencilerin eğitim aldıkları süre boyunca hem dillerine destek olabilecek ve pratik yapabilecekleri bir alan oluştururken hem de ülkenin kültürünü yakından tanımak olarak öğrencilere fırsat sağlamaktadır. Diğer alternatifler olarak öğrenciler üniversite ve öğrenci residencelarını seçebilir, hostel veya yurt gibi yerlerde kalabilir veya başka öğrencilerle apartman paylaşımı yapabilmektedir. Konaklama seçenekleri tamamen öğrencinin bütçesi ve tercihine göre değişebilmektedir.

favicon Başvuru Süreci

Ability English CSE’de sertifika programına gitmek isteyen öğrencilerin başvuru sürecinde yapması gereken işlemler;

 • Deneyimli danışmanlarımız ile birlikte öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına uygun sertifika programının belirlenmesi
 • Gidecek olan öğrencinin gerekli pasaport sürecini tamamlaması
 • Seçilen program için uygun evrakların toplanması ve program başvurusu
 • Vize için gerekli evrakların toplanması ve eğitim süreci doğrultusunda alınması gereken vizeye başvurulması
 • Gerekli Vizenin alınmasının ardından uçuş, konaklama işlemleri ve oryantasyonun gerçekleştirilmesi

Edumap olarak kişinin bütçesine ve talebine en uygun sertifika programını seçmede kişiye yardım etmekteyiz ve öğrencilere süreç boyunca destek olmaktayız. Daha fazla bilgi almak için danışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN