favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi

Öğrenci Yaş Grubu:

16+

Holmes Institute-Gold Coast

Holmes Institute 1963 yılından bu yana Avustralya’da hizmet veren önemli kuruluşlardan bir tanesi olmaktadır. Ülkenin Melbourne, Sidney, Brisbane, Gold Coast ve Cairns bölgelerine konumlanmış olan Holmes Institute öğrencilerin mesleki eğitimine katkı sağlamaktadır.

Queensland’ın şehirlerinden bir tanesi olan Gold Coast sahip olduğu plajlar, kafeler ve restoranlar sayesinde kendinden oldukça söz ettirmektedir. Hem kozmopolitan hem de sahil kasabası havası ile öğrencilerin oldukça dikkat çeken bölgelerinden bir tanesi olma özelliğine sahiptir.

Holmes Institute Gold Coast şehir merkezinde olması ve toplu taşımaya yakın olmasının sağladığı sosyal imkanlar sayesinde öğrenciler ihtiyaçları olan her şeye kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir.

Holmes Institute’deki sertifika programlarına katılacak olan öğrencilerin eğitim alacakları süre 8 ile 10 hafta arası değişmektedir. Diploma programlarına katılacak olan öğrenciler ise bu süre 1 yıl olmaktadır.

Sağladıkları

 • Modern sınıf ve ekipmanlar
 • Ücretsiz Wifi
 • Öğrenci alanı
 • Bilgisayar Odası
 • Kütüphane
 • Mutfak

favicon Sunulan Programlar

 • Otelcilik Yönetimi Diploma Programı
 • Ticari Aşçılık Sertifika Programı 4
 • İşletme Diploma Programı ( Mezun Kişiler İçin)

favicon Programlara Katılım Şartları

Holmes Institute’da diploma veya sertifika programına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS’den minimum 5.5, TOELF’dan minimum 46, Cambridge English’den 162 veya Holmes English Placement Test’den yeterli derece alması gerekmektedir.

Programlar için yeterli İngilizce seviyesine sahip olmayan öğrenciler öncesinde Holmes Education Group bünyesinde bulunan OHC veya The Oxford English Centre’a başvurarak dil eğitimi alabilir ve yeterli dil eğitimine sahip olana kadar eğitim görebilmektedir.

favicon Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin seçtikleri dönemlere göre etkinlikler farklılık göstermektedir.

favicon Konaklama

Avustralya’da eğitim alan öğrenciler eğitim süreçleri boyunca çeşitli konaklama imkânlarından yararlanabilmektedir. Bunlardan bir tanesi ve en çok tercih edilen opsiyon olarak aile yanında kalmadır. Aile yanında kalmak öğrencilerin eğitim aldıkları süre boyunca hem dillerine destek olabilecek ve pratik yapabilecekleri bir alan oluştururken hem de ülkenin kültürünü yakından tanımak olarak öğrencilere fırsat sağlamaktadır. Diğer alternatifler olarak öğrenciler üniversite ve öğrenci residencelarını seçebilir, hostel veya yurt gibi yerlerde kalabilir veya başka öğrencilerle apartman paylaşımı yapabilmektedir. Konaklama seçenekleri tamamen öğrencinin bütçesi ve tercihine göre değişebilmektedir.

favicon Başvuru Süreci

Holmes Institute programına gitmek isteyen öğrencilerin başvuru sürecinde yapması gereken işlemler;

 • Deneyimli danışmanlarımız ile birlikte öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına uygun sertifika programının belirlenmesi
 • Gidecek olan öğrencinin gerekli pasaport sürecini tamamlaması
 • Seçilen program için uygun evrakların toplanması ve program başvurusu
 • Vize için gerekli evrakların toplanması ve eğitim süreci doğrultusunda alınması gereken vizeye başvurulması
 • Gerekli Vizenin alınmasının ardından uçuş, konaklama işlemleri ve oryantasyonun gerçekleştirilmesi

Edumap olarak kişinin bütçesine ve talebine en uygun sertifika programını seçmede kişiye yardım etmekteyiz ve öğrencilere süreç boyunca destek olmaktayız. Daha fazla bilgi almak için danışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN