favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi

Öğrenci Yaş Grubu:

18+

Kaplan Business School Perth

1938 yılından beri hizmet veren Kaplan International’ın bünyesinde bulunan Kaplan Business School 2008 yılında Avustralya’da açılmıştır. Avustralya’nın Adelaide, Brisbane, Melbourne, Sidney ve Perth şehirlerinde bulunan Kaplan Business School sahip olduğu çeşitlilik sayesinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere mesleki eğitimler sağlamaktadır.

Kaplan Business School Perth Avustralya’nın batısında bulunması ile birlikte şehrin güçlü ekonomisi ve yaşanılabilir şehirlerden bir tanesi olma özelliği ile burada eğitim alacak olan öğrencilere birçok avantaj sağlamaktadır. Sürekli gelişen bir yer olmasıyla Perth öğrencilere eğitim süreçlerinde işletme yapısını anlamak ve yeni iş imkanlarının çeşitliliği sayesinde şirket yapılarını anlamaları ve aldıkları bilgileri pekiştirmeleri için fırsat sunmaktadır.

Kaplan Business School’da eğitim almış olan öğrenciler daha sonrasında ister Kaplan Business School bünyesinde isterse de anlaşmalı olunan üniversitelerde üniversite veya yüksek lisans eğitimi ile devam edebilmektedir.

Kaplan Business School’da eğitim almayı düşünen öğrenciler bölümlere mart, haziran, eylül ve kasım aylarında başlayabilmektedir. Seçilecek tarih tamamen kişinin kendi talebine göre şekillenmektedir.

Sertifika ve Diploma programları Kaplan Business School bünyesinde 8 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

Sağladıkları

 • Modern sınıf ve ekipmanlar
 • Ücretsiz Wifi
 • Öğrenci alanı
 • Bilgisayar Odası

favicon Sunulan Programlar

 • İşletme Diploma Programı
 • İşletme Sertifika Programı
 • İşletme Sertifika Programı (Mezun kişiler için)
 • İşletme Analitiği Sertifika Programı
 • İşletme Analitiği Sertifika Programı (mezun kişiler için)
 • Muhasebe Sertifika Programı (Mezun kişiler için)

favicon Programlara Katılım Şartları

Kaplan Business School’da diploma programına katılan öğrencilerin eğitim sürecinde zorlanmamaları adına gerekli olan minimum İngilizce seviyesi bulunmaktadır. Bu duruma göre burada diploma programına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS’te minimum 5.5, Cambridge English (CAE)’den minimum 162, TOEFL IBT minimum 46 alması gerekmektedir.

Yeterli skoru olmayan öğrenciler partner okul olan Kaplan International’da dil programına başlayıp yeterli seviyeye ulaştıktan sonra Kaplan Business School’a geçebilmektedir.

favicon Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin seçtikleri dönemlere göre etkinlikler farklılık göstermektedir.

favicon Konaklama

Avustralya’da eğitim alan öğrenciler eğitim süreçleri boyunca çeşitli konaklama imkânlarından yararlanabilmektedir. Bunlardan bir tanesi ve en çok tercih edilen opsiyon olarak aile yanında kalmadır. Aile yanında kalmak öğrencilerin eğitim aldıkları süre boyunca hem dillerine destek olabilecek ve pratik yapabilecekleri bir alan oluştururken hem de ülkenin kültürünü yakından tanımak olarak öğrencilere fırsat sağlamaktadır. Diğer alternatifler olarak öğrenciler üniversite ve öğrenci residencelarını seçebilir, hostel veya yurt gibi yerlerde kalabilir veya başka öğrencilerle apartman paylaşımı yapabilmektedir. Konaklama seçenekleri tamamen öğrencinin bütçesi ve tercihine göre değişebilmektedir.

favicon Başvuru Süreci

Kaplan Business School’da sertifika programına gitmek isteyen öğrencilerin başvuru sürecinde yapması gereken işlemler;

 • Deneyimli danışmanlarımız ile birlikte öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına uygun sertifika programının belirlenmesi
 • Gidecek olan öğrencinin gerekli pasaport sürecini tamamlaması
 • Seçilen program için uygun evrakların toplanması ve program başvurusu
 • Vize için gerekli evrakların toplanması ve eğitim süreci doğrultusunda alınması gereken vizeye başvurulması
 • Gerekli Vizenin alınmasının ardından uçuş, konaklama işlemleri ve oryantasyonun gerçekleştirilmesi

Edumap olarak kişinin bütçesine ve talebine en uygun sertifika programını seçmede kişiye yardım etmekteyiz ve öğrencilere süreç boyunca destek olmaktayız. Daha fazla bilgi almak için danışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN