favicon Genel Bigiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi dışında

Sıfır Mevcudu:

15 Kişi(max)

Kaplan International Yaz Okulu Hakkında Genel Bilgi

Kaplan International’ın bünyesinde bulunan Alpadia Dil Okulları sağladığı imkânlarla birlikte 18 yaş ve üzeri kişiler için dil eğitimi programları sunarken 8 ile 18 yaş grupları için de yaz dönemleri öğrencilerin hem sosyalleşebilecekleri hem de dil gelişimi sağlayabilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı hedefleyen Kaplan International İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa’da programlar sunmaktadır. Sunulan programlarda İngilizcenin dışında Fransızca ve Almanca yaz okulları da bulunmaktadır. Bu sayede gidecek olan öğrencilerin Kaplan International’ın bünyesindeki dil opsiyonlarından herhangi bir tanesini seçme imkânı bulunmaktadır.

Öğrencilerin aldıkları eğitimin dışında yapılan sosyal aktiviteler ve gezilerle de yaz okulları öğrenciler için avantaj olmaktadır. Yaz okullarında gruplar Juniors ve Teens şeklinde ayrılıyor olması öğrencilerin kendi yaş grubu ile daha fazla zaman geçirmesine fırsat sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler kültürel etkileşimi rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Kaplan International bünyesinde bulunan yaz okulları öğrencilere haftalık 15 saat ders vermektedir. Aktiviteler ders saatleri içerisine dâhil değildir.

Yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler yaz dönemi boyunca her hafta pazartesi günü başlayabilmektedir.

Kaplan International Yaz Okulu Nice

Fransa’nın en gözde şehirlerinden bir tanesi olan Nice, bünyesinde bulundurduğu Alpadia Dil Okullarında yaz okulu ile öğrencilere Fransızca ve İngilizce eğitimler sağlamaktadır. Sağladığı etkinliklerle birlikte öğrencilere hem kendi yaş grubundaki kişilerle etkileşim sağlayabilecekleri hem de ülkenin kültürünü öğrenebilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır.

Kaplan International Nice yaz okulları bünyesinde genel program dışında öğrencilere Premium+ programları da sunulmaktadır. Bunlar su sporları, tenis ve yaratıcı sanatlar olarak çeşitlilik gösteren programlarda alana özel çalışmalar ve geziler düzenlenmektedir.

Alpadia Summer Camp Nice yaz okullarında haftalık 15 saat ve 18,45 saat olarak 2 farklı kurs seçeneği bulundurmaktadır.

Alpadia Summer Camp Nice’te 13- 17 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programlarını ve aktivitelerini planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Öğrenci bilgisayar odası
  • Spor Sahası
  • Spor Salonu

favicon Sosyal Aktiviteler

  • Şehir Turları
  • Barbekü partileri
  • Spor Yarışları

favicon Konaklama

Kaplan International Nice bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN