favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 10 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

17Kişi(max)

Hakkında Genel Bilgi

İngiltere’nin Londra şehrinde 1973 yılından beri hizmet veren Bayswater College, butik yapısı ile yurt dışından gelen öğrencilerin ülkenin kültürü ile daha uyum içerisinde olabilecekleri ve daha fazla İngiliz kültürü hakkında bilgi alabilecekleri bir ortam sağlamaktadır. 

Okulun öğrencilere sağladığı İngilizce ve mesleki eğitimlerin dışında yaz dönemi boyunca 18 yaş altı öğrencilere sunduğu Bayswater Summer yaz kampları öğrencilerin hem eğlenebilecekleri hem de dillerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Bayswater Summer’ın diğer eğitimlerden farklı olmasının nedenlerinden bir tanesi de yaz okuluna öğrenciler İngiltere’de gidebilecekleri gibi Fransa’da da gidebilmektedir.

Öğrencilerin yaz kampı boyunca haftalık 15 saatlik bir ders programı bulunmaktadır. Bu eğitimlerin yanında öğrenciler ilgi alanlarına göre dersler de ekleyebilme şansına sahiptir.

Yaz Okulu Antibes

Fransa’nın Nice ve Cannes gibi bilindik iki şehrine de yakın olan Antibes, yaz okulunu etkin bir şekilde geçirmek isteyen öğrenciler için oldukça uygun yerlerden bir tanesidir. Fransa’nın kıyı şehirlerinden bir tanesi olması ile birlikte yaz dönemi boyunca dünyanın çeşitli yerlerinden gelen turistlerle daha da hareketlenen şehir yaz okuluna gidecek olan öğrenciler için de oldukça eğlenceli sosyal aktiviteler sağlamaktadır.

Bayswater Summer, Antibes şehrinde Creps Antibes’in sınırları içerisinde sağlanmaktadır. Sakin ve güzel olan okul çevresi sayesinde öğrencilerin aktivitelere ve kendilerini geliştirmelerine odaklanabilecekleri bir alana sahiptirler.

Bayswater Summer 10- 17 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programlarını ve aktivitelerini planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası

favicon Sosyal Aktiviteler

Bayswater Summer’ın sağladığı yaz okullarına katılmayı düşünen öğrencilere okul her hafta çeşitli ders sonrası veya hafta sonu aktiviteleri sağlamaktadır.

favicon Konaklama

Bayswater Summer Antibes bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar veya aile yanında konaklama olmaktadır. Konaklama öğrencinin ve ailesinin tercihine kalmış olmakla birlikte yurtta kalan öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler. Aile yanında kalmayı düşünen öğrenciler için ise ülkenin kültürünü öğrenme ve pratik yapabilme imkânı bulunmaktadır.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN