favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi

Sıfır Mevcudu:

15 Kişi(max)

Kaplan International Yaz Okulu Hakkında Genel Bilgi

Kaplan International’ın bünyesinde bulunan Alpadia Dil Okulları sağladığı imkanlarla birlikte 18 yaş ve üzeri kişiler için dil eğitimi programları sunarken 8 ile 18 yaş grupları için de yaz dönemleri öğrencilerin hem sosyalleşebilecekleri hem de dil gelişimi sağlayabilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı hedefleyen Kaplan International İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa’da programlar sunmaktadır. Sunulan programlarda İngilizce’nin dışında Fransızca ve Almanca yaz okulları da bulunmaktadır. Bu sayede gidecek olan öğrencilerin Kaplan International’ın bünyesindeki dil opsiyonlarından herhangi bir tanesini seçme imkanı bulunmaktadır.

Öğrencilerin aldıkları eğitimin dışında yapılan sosyal aktiviteler ve gezilerle de yaz okulları öğrenciler için avantaj olmaktadır. Yaz okullarında gruplar Juniors ve Teens şeklinde ayrılıyor olması öğrencilerin kendi yaş grubu ile daha fazla zaman geçirmesine fırsat sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler kültürel etkileşimi rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Kaplan International bünyesinde bulunan yaz okulları öğrencilere haftalık 15 saat ders vermektedir. Aktiviteler ders saatleri içerisine dahil değildir.

Yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler yaz dönemi boyunca her hafta pazartesi günü başlayabilmektedir.

Kaplan International Yaz Okulu Bath

İngiltere’nin tarihi bölgelerinden bir tanesi olan Bath şehri, UNESCO tarafından da koruma altında olan önemli bölgelerden bir tanesidir. Burada yaz okuluna katılacak olan öğrencilerin sahip olduğu tarihi ve kültürel etkileşim öğrenciler için oldukça güzel bir deneyim olabilmektedir.

Kaplan International Bath’da yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler 13 Haziran ile 14 Ağustos arası programa katılabilmektedir. Bu programlar 12-17 yaş grubuna en uygun şekilde planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası

favicon Sosyal Aktiviteler

Kaplan International yaz okullarında her hafta aktiviteler çeşitlilik göstermektedir. Buna rağmen her haftanın 1 günü geziler, hafta içleri aktiviteler ve akşam aktiviteleri bulunmaktadır.

favicon Konaklama

Kaplan International  Bath bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları aile yanında olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin hem ülke kültürünü yakından tanıyabilecekleri hem de dil pratiği daha fazla yapabilecekleri bir alan sağlanmaktadır. 

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN