favicon Genel Bigiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 5 dakikalık mesafede

Sıfır Mevcudu:

15 Kişi(max)

Kaplan International Yaz Okulu Hakkında Genel Bilgi

Kaplan International’ın bünyesinde bulunan Alpadia Dil Okulları sağladığı imkanlarla birlikte 18 yaş ve üzeri kişiler için dil eğitimi programları sunarken 8 ile 18 yaş grupları için de yaz dönemleri öğrencilerin hem sosyalleşebilecekleri hem de dil gelişimi sağlayabilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı hedefleyen Kaplan International İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa’da programlar sunmaktadır. Sunulan programlarda İngilizce’nin dışında Fransızca ve Almanca yaz okulları da bulunmaktadır. Bu sayede gidecek olan öğrencilerin Kaplan International’ın bünyesindeki dil opsiyonlarından herhangi bir tanesini seçme imkanı bulunmaktadır.

Öğrencilerin aldıkları eğitimin dışında yapılan sosyal aktiviteler ve gezilerle de yaz okulları öğrenciler için avantaj olmaktadır. Yaz okullarında gruplar Juniors ve Teens şeklinde ayrılıyor olması öğrencilerin kendi yaş grubu ile daha fazla zaman geçirmesine fırsat sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler kültürel etkileşimi rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Kaplan International bünyesinde bulunan yaz okulları öğrencilere haftalık 15 saat ders vermektedir. Aktiviteler ders saatleri içerisine dahil değildir.

Yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler yaz dönemi boyunca her hafta pazartesi günü başlayabilmektedir.

Kaplan International Yaz Okulu Brighton

İngiltere’nin en güzel sahillerinden bazılarına ev sahipliği yapan Brighton’da öğrenciler okul içerisinde yapacakları aktiviteler ve eğitimlerin dışında şehrin tarihi bölgeleri ve şehrin kendine özgü sanat tarzı ile de kendilerini geliştirebilecekleri bir alana sahip olabilmektedirler.

Kaplan International Brighton yaz okulu, Kaplan International’ın diğer okullarından farklı olarak 18,5 saatlik yoğunlaştırılmış bir programa da sahiptir.

Kaplan International Brighton’da yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler 28 Haziran ile 8 Ağustos arası programa katılabilmektedir. Bu programlar 10-17 yaş grubuna en uygun şekilde planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Basketbol sahası
  • Yemek salonu

favicon Sosyal Aktiviteler

Kaplan International yaz okullarında her hafta aktiviteler çeşitlilik göstermektedir. Buna rağmen her haftanın 1 günü geziler, hafta içleri aktiviteler ve akşam aktiviteleri bulunmaktadır.

favicon Konaklama

Kaplan International Brighton bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN