favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 15 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

15 Kişi(max)

Kaplan International Yaz Okulu Hakkında Genel Bilgi

Kaplan International’ın bünyesinde bulunan Alpadia Dil Okulları sağladığı imkanlarla birlikte 18 yaş ve üzeri kişiler için dil eğitimi programları sunarken 8 ile 18 yaş grupları için de yaz dönemleri öğrencilerin hem sosyalleşebilecekleri hem de dil gelişimi sağlayabilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır. Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı hedefleyen Kaplan International İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa’da programlar sunmaktadır. Sunulan programlarda İngilizce’nin dışında Fransızca ve Almanca yaz okulları da bulunmaktadır. Bu sayede gidecek olan öğrencilerin Kaplan International’ın bünyesindeki dil opsiyonlarından herhangi bir tanesini seçme imkanı bulunmaktadır.

Öğrencilerin aldıkları eğitimin dışında yapılan sosyal aktiviteler ve gezilerle de yaz okulları öğrenciler için avantaj olmaktadır. Yaz okullarında gruplar Juniors ve Teens şeklinde ayrılıyor olması öğrencilerin kendi yaş grubu ile daha fazla zaman geçirmesine fırsat sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler kültürel etkileşimi rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Kaplan International bünyesinde bulunan yaz okulları öğrencilere haftalık 15 saat ders vermektedir. Aktiviteler ders saatleri içerisine dahil değildir.

Yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler yaz dönemi boyunca her hafta pazartesi günü başlayabilmektedir.

Alpadia Yaz Okulu Torquay

İngiltere’nin UNESCO tarafından koruma altına alınan bölgelerinden bir tanesi olan İngiliz Rivierasına sahip Torquay’da yaz okuluna katılacak olan öğrenciler hem dil gelişimi ve kendi yaş grupları ile sosyalleşebilecekleri bir ortama sahip olurken aynı zamanda tarihi ve kültürel yerleri de yakından görebilme imkanına sahip olabilmektedir. Doğal güzellikleri ile de oldukça dikkat çeken bir bölge olması öğrencilerin doğa ile iç içe eğitim yapabilecekleri bir ortam sağlamaktadır.

Alpadia Torquay’da yaz okuluna gitmek isteyen 12-17 yaş grubuna en uygun şekilde hem eğlenebilecekleri hem de dil eğitimi alabilecekleri programlar planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası
  • Playstation
  • Bilardo Masası
  • Kantin
  • Masa Tenisi ve Spor yapılabilecek ala

favicon Sosyal Aktiviteler

Kaplan International yaz okullarında her hafta aktiviteler çeşitlilik göstermektedir. Buna rağmen her haftanın 1 günü geziler, hafta içleri aktiviteler ve akşam aktiviteleri bulunmaktadır.

favicon Konaklama

Kaplan International bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları aile yanında olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin hem ülke kültürünü yakından tanıyabilecekleri hem de dil pratiği daha fazla yapabilecekleri bir alan sağlanmaktadır.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN