favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 15 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

17 Kişi(max)

Hakkında Genel Bilgi

İngiltere’nin Londra şehrinde 1973 yılından beri hizmet veren Bayswater College, butik yapısı ile yurt dışından gelen öğrencilerin ülkenin kültürü ile daha uyum içerisinde olabilecekleri ve daha fazla İngiliz kültürü hakkında bilgi alabilecekleri bir ortam sağlamaktadır. 

Okulun öğrencilere sağladığı İngilizce ve mesleki eğitimlerin dışında yaz dönemi boyunca 18 yaş altı öğrencilere sunduğu Bayswater Summer yaz kampları öğrencilerin hem eğlenebilecekleri hem de dillerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Bayswater Summer’ın diğer eğitimlerden farklı olmasının nedenlerinden bir tanesi de yaz okuluna öğrenciler İngiltere’de gidebilecekleri gibi Fransa’da da gidebilmektedir.

Öğrencilerin yaz kampı boyunca haftalık 15 saatlik bir ders programı bulunmaktadır. Bu eğitimlerin yanında öğrenciler ilgi alanlarına göre dersler de ekleyebilme şansına sahiptir.

Yaz Okulu  London

İngiltere’nin merkezi olan Londra, şehir olarak çok kültürlü bir yapıya sahip olduğu için yaz okulu için buraya gelecek olan öğrencilerin sadece İngiliz kültürü ile değil birçok kültür ile okul dışında da etkileşim sağlayabileceği bir yapıya sahiptir.

Bayswater Summer’ın yaz dönemi boyunca Londra’da sağladığı eğitimlerden bir tanesi de Bayswater College Londra’da olmaktadır. Okulun merkeze yakın olması sayesinde öğrencilerin çevredeki müzelere veya kafelere rahatlıkla gidebilecekleri bir ortamları bulunmaktadır.

Bayswater Summer 12- 17 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programlarını ve aktivitelerini planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası
  • Mutfak
  • Oyun Alanı

favicon Sosyal Aktiviteler

Bayswater Summer’ın sağladığı yaz okullarına katılmayı düşünen öğrencilere okul her hafta çeşitli ders sonrası veya hafta sonu aktiviteleri sağlamaktadır.

favicon Konaklama

Bayswater Summer bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler.

 

 

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN