favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 10 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

15 Kişi(max)

Hakkında Genel Bilgi

İngiltere’nin Londra şehrinde 1973 yılından beri hizmet veren Bayswater College, butik yapısı ile yurt dışından gelen öğrencilerin ülkenin kültürü ile daha uyum içerisinde olabilecekleri ve daha fazla İngiliz kültürü hakkında bilgi alabilecekleri bir ortam sağlamaktadır. 

Okulun öğrencilere sağladığı İngilizce ve mesleki eğitimlerin dışında yaz dönemi boyunca 18 yaş altı öğrencilere sunduğu Bayswater Summer yaz kampları öğrencilerin hem eğlenebilecekleri hem de dillerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Bayswater Summer’ın diğer eğitimlerden farklı olmasının nedenlerinden bir tanesi de yaz okuluna öğrenciler İngiltere’de gidebilecekleri gibi Fransa’da da gidebilmektedir.

Öğrencilerin yaz kampı boyunca haftalık 15 saatlik bir ders programı bulunmaktadır. Bu eğitimlerin yanında öğrenciler ilgi alanlarına göre dersler de ekleyebilme şansına sahiptir.

Yaz Okulu Oxford

İngiltere’nin en gözde şehirlerinden olan ve sağladığı kaliteli eğitimleri ile kendinden oldukça söz ettiren Oxford, yaz dönemleri de öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri birçok alana sahiptir. Şehirde öğrenci nüfusunun fazla olması sayesinde sosyal aktivitelerde oldukça hareketli olan şehir öğrencilerin yaz dönemini dolu bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Bayswater Summer’ın yaz dönemi boyunca Oxford Brookes Üniversitesi binası içerisinde eğitim verilmektedir. 1865 yılından beri öğrencilere eğitim veren üniversite, yaz dönemi boyunca da öğrencilerin hem sosyalleşebilecekleri hem de İngilizcelerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamaktadır.

Bayswater Summer’ın sağladığı klasik eğitimin yanında öğrencilerin talepleri doğrultusunda Tenis ve Yoğunlaştırılmış İngilizce dersleri de ekleyebilmektedir.

Bayswater Summer 12- 18 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programlarını ve aktivitelerini planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası

favicon Sosyal Aktiviteler

Bayswater Summer’ın sağladığı yaz okullarına katılmayı düşünen öğrencilere okul her hafta çeşitli ders sonrası veya hafta sonu aktiviteleri sağlamaktadır.

favicon Konaklama

Bayswater Summer bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar olmaktadır. Bu sayede öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler.

 

 

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN