favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezi dışında

Sınıf Mevcudu:

14 Kişi(max)

Bell International Hakkında Genel Bilgi

1995 yılından beri hizmet veren Bell International, İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde öğrencilere verdikleri dil okulları ile kendinden oldukça söz ettirmektedir. Cambridge ve Londra gibi bilindik yerlerde olmasının yanında Crowthorne’da da eğitim veriyor olması Bell International’ın öğrencileri için çok kültürlü bir yerde eğitim alabilecekleri gibi kasaba tarzı daha lokal yerlerde de eğitim almalarını sağlamaktadır.

Summer Explorer adı altında yaz okulunda 7 ile 17 yaş grubundaki gençlerin yaz döneminde hem İngilizcelerini geliştirebilecekleri hem de kendi yaş grubundaki kişilerle etkileşim sağlayarak sosyalleşebilecekleri bir alan yaratılmaktadır. Öğrencilerin aldıkları eğitimlerin içerisinde proje bazlı eğitimler ve yaparak öğrenebilecekleri eğitimlerin olması öğrencilerin öğrenci sürecini daha kolay hale getirirken aynı zamanda eğlenerek ve takım çalışması yaparak öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Bell International’ın 18 yaş altı öğrencilere sunduğu eğitimlerde Summer Explorer dışında , Academic English, Young Cambridge Scholars ve Young Business Leaders gibi daha mesleki veya lise, üniversite için kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için de programlar bulunmaktadır.

Bell International’ın sunduğu yaz kamplarında öğrencilerin aldıkları eğitimler haftalık 15 saat genel eğitim olmasının dışında birçok sosyal aktivite, yarış ve gezilerle de öğrencilerin kaldıkları süreci en verimli şekilde geçirmeleri için fırsatlar sağlanmaktadır.

Bell International Yaz Okulu Cambridge

Cambridge, İngiltere’nin en dikkat çekici şehirlerinden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Bunun nedeni şehrin mimarisi ve kültürünün dışında sahip olduğu kaliteli eğitim sisteminden de kaynaklanmaktadır. Bünyesinden bulundurduğu üniversiteler ile dünyanın en iyi eğitimleri arasında geçen bu şehir yaz okulu için de öğrenciler için oldukça dikkat çeken bir yerdir.

Bell International’ın sunduğu Summer Explorer’a katılacak olan öğrenciler okulun sahip olduğu alanı sayesinde öğrencilerin rahat ve güvenli bir şekilde etkinlik yapabileceği bir ortamı bulunmaktadır.

Summer Explorer 11- 17 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programlarını ve aktivitelerini planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası
  • Spor Salonu
  • Oyun Alanı

favicon Sosyal Aktiviteler

Bell International’ın sağladığı yaz okullarına katılmayı düşünen öğrencilere okul her hafta çeşitli ders sonrası veya hafta sonu aktiviteleri sağlamaktadır.

favicon Konaklama

Bell International Cambridge bünyesinde bulunan yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin konaklamaları yurtlar veya aile yanında konaklama olmaktadır. Konaklama öğrencinin ve ailesinin tercihine kalmış olmakla birlikte yurtta kalan öğrencilerin dünyanın farklı bölgelerinden gelen arkadaşları ile birlikte kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler. Aile yanında kalmayı düşünen öğrenciler için ise ülkenin kültürünü öğrenme ve pratik yapabilme imkânı bulunmaktadır.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN