favicon Genel Bilgiler

Okulun Konumu:

Şehir Merkezine 10 dakikalık mesafede

Sınıf Mevcudu:

8 Kişi(max)

Hakkında Genel Bilgi

1973 yılında İngiltere’nin Oxford şehrinde kurulmuş olan OISE okulları açıldığı dönemden itibaren İngiltere, İskoçya, Almanya ve İspanya’nın çeşitli şehirlerinde herkesin ihtiyacına en uygun şekilde eğitimler vermektedir.

OISE’nin yaz dönemi boyunca dünyanın çeşitli bölgelerden gelen öğrencilerine sunduğu eğitimlerle birlikte, kişilerin yaz dönemlerini en verimli şekilde geçirebilecekleri bir ortam oluşturulması hedeflenmektedir. Verilen eğitimler yaş gruplarına göre farklılık gösteriyor olması hem öğrencilerin kendi yaş grubundaki kişilerle daha fazla vakit geçirebilmesi hem de alacakları eğitimin yaş grubuna göre şekilleniyor olması öğrenciler için avantaj sağlamaktadır.

Öğrencilerin yaz kampı boyunca haftalık ders saatleri seçtikleri programlara göre farklılık göstermektedir. Bu eğitimlerin yanında öğrenciler ilgi alanlarına göre dersler de ekleyebilme şansına sahiptir.

Yaz Okulu OISE Newbury Hall

Yorkshire’da bulunan Newbury bölgesi İngiltere’nin metropolitan yapısından uzak bir bölgedir. Kendine has tarzı ile diğer şehirlerden farklı olan Newbury, bazı teknoloji firmalarına da ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi kaleleri ve mimarisinin dışında doğa ile iç içe yapısı burada yaz okulunu tercih edecek olan öğrenciler için farklı bir ortam sağlamaktadır.

Newbury Hall bünyesinde hizmet alan öğrenciler haftalık 30 saatlik ders programları ile kendilerini geliştirebilecekleri bir ortama sahip olabilmektedirler. Bu programlar diğer okullardan farklı olarak öğrencilerin eksiklerini tamamlamak ve var olan bilginin üzerine daha fazla eklemeleri için bir ortam sağlamaktadır.

OISE Newbury bünyesindeki eğitime katılan öğrencilerin yaz dönemi boyunca sadece İngilizce gelişimi değil aynı zamanda IELTS ve IGCSE gibi sınavlara hazırlanmaları için de çeşitli programlar sağlanmaktadır.

OISE Newbury,  16- 17 yaş gruplarına en uygun şekilde ders programları ve aktiviteleri planlanmaktadır.

Sağladıkları

  • Modern sınıflar
  • Ücretsiz Wifi
  • İnteraktif Tahta
  • Öğrenci salonu
  • Bireysel çalışma odası
  • Öğrenci bilgisayar odası

favicon Sosyal Aktiviteler

  • Şehir Turları
  • Müze ve Galeri Gezileri
  • Film Geceleri
  • Workshoplar

favicon Konaklama

OISE Newbury bünyesinde sağlanan Summer Program, öğrencilere katılacak süreç boyunca konaklamaları için yurt veya aile yanı konaklama imkânları sunmaktadır. Bu sayede yurtlarda öğrencilerin kaldıkları süre boyunca diğer ülkelerden gelen öğrencilerle bir arada kalarak kültürel etkileşimi daha fazla yaşayabilecekleri bir ortam oluşturulmaktadır.  Aile yanında kalan öğrencilerin ise ülkenin kültürünü daha yakından tanıma ve dil pratiğini daha fazla yapabilme fırsatı bulunmaktadır.

favicon Galeri

favicon Harita

favicon İLETİŞİM FORMU

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN